Bok Tajo
![[slika]](https://rgtkctugihqclorimoih.supabase.co/storage/v1/object/public/blog-images/blog/db04e460-c276-4c93-98ce-272e174e27cb.jpg)
Bok, Tajo!
Evo nas danas opet zajedno. Danas ti ne nosim kavu s toplim mlijekom i jedan šećer. I danas te neću pitat da li imaš temperaturu i da li te muči slezena. Danas me nije strah za tebe, jer si ti, Tajo, danas u najboljim rukama. Mi smo te imali, čuvali i voljeli svih tvojih 59 divnih, ali kratkih godina. Mama te je voljela i voli te više nego ikoga. Zbog vas dvoje, zbog vašeg braka i zbog vaše ljubavi, ja vjerujem da ljubav postoji. Ivan te, Tajo, obožava, i svakim danom ti je sve sličniji. On voli svoju obitelj koliko si ti volio nas. I Helenica te prevoli, ona stvarno i je najsretnija kad tebe vidi. A ja, Tajo, ja te tako jako i neopisivo volim! Svom svojom dušom! Ti si moj najbolji prijatelj, moj uzor i moj oslonac. U tebe sam uvijek bila sigurna da si na mojoj strani, da me voliš i da mi želiš najbolje. U tebi sam nalazila i utjehu i savjet i osmjeh. Kako je Bog divan kad te baš meni dao za Tatu. Jer tako velik čovjek kao što si ti se ne rađa često. A ja sam sretno i blagoslovljeno dijete jer sam uz tebe živjela 24 godine. Premalo je to, Tajo, premalo, i srce mi pukne kad se sjetim da te više nema, da me Ti nećeš voditi pred oltar, i da ću jednog dana iz mobitela morati obrisati Tvoj broj. Prerano si otišao, ali znaj da sam upila svaku tvoju riječ i sve što si u životu radio. Živio si dovoljno dugo da na tvom primjeru ja vidim kako se treba živjeti. I kad bih bila bar upola dobar čovjek kao što si ti, ja bih bila sretna.
Ne znam zašto je Bog pozvao baš tebe i zašto baš tako rano. Pa ja te Tata još toliko trebam. Ali, vjerujem Mu, jednako kao što si mu vjerovao i ti. Pozvao te jer je za to imao razloga. Ti se više ne mučiš i sad na nebu, s anđelima, gledaš na nas i moliš za nas. Znam da te i na nebu jako vole, jer tebe su Tajo svi jako voljeli. Ti možda više nisi tijelom ovdje, i nećemo te više moći ni zagrliti ni poljubiti. Ali, ti si Tajico, u svima nama, jer si naš i jer te prevolimo. Nek ti bude lijepo gore na Nebu. I znaj Tajico, da ćemo te zauvijek voljeti, sve do onog dana kada Bog odluči pozvati i nas. Čuvaj nam svima mjesto kraj sebe i moli Boga da jednog dana i mi dođemo k tebi, pa ćemo opet piti kavu s toplim mlijekom i jednim sećerom.
Volim te tata i fališ mi!!!!