Još Samo Jedan Dan
- Joj Seko, pa da se nisu ti ljudi nešto, ne daj dragi Bože, porazboljevali kad više ne šalju radove za nagradnu igru?!
– Ma daj, kljuna svog pregrizla, ti uvijek nešto copraš! Što bi se porazboljevali?! Sigurno ne stižu. Uskrs ide!
![[slika]](https://rgtkctugihqclorimoih.supabase.co/storage/v1/object/public/blog-images/blog/974909ac-5179-4cc1-9727-bf055afe972b.jpg)
– Je l', Seko, a da se nisu štogod naljutili?!
– A što bi se naljutili? Ajd´, nemoj lupat gluposti!
- Ma znaš, nije da ogovaram, al' Tebi smijem reći. Ti nećeš širiti dalje. Ona naša Kokoš. Ona ne zna polako i kulturno. Ona odma': “Pa što je sad, pa je l' vi niste čuli, ...pa što ne šaljete.... pa vi sigurno nemate....“ Mislim, Seko, ne možeš tako sa ljudima.
- Ma ništa se Ti, sestro, ne sekiraj! Poslat će još do kraja mjeseca. Vidiš kako su nam prekrasne radove poslale Slavica Mirosavljević iz Podvinja, Marija Odžić iz Graberja. Romana Jakopec iz Zagreba, Slađana Benkus iz Cerja Nebojse i Lidija Šešek iz Zagreba. Već sam ih stotinu puta gledala u rubrici „Nagradne igre". Prekrasni radovi. Ma poslat će i drugi, vidjet ćeš!
- Mislim, Seko, da ti to mene samo tješiš. Već sam mislila, kad bi našle nekoga da uslika naše prelijepe pačiće, pa da mi pošaljemo njihove slike na nagradnu igru.
- A lude li Tebe! Pa nije ovo nagradna igra od pačića. A i da je, što bi se onda slikali ti Tvoji, kad su moji pačići sto puta ljepši od Tvojih. 'Ajde, smiri se i strpi se. 'Ajmo u lončić ku'ruza da će do 31.03. doći još radova za Uskršnju nagradnu igru !!!