Božićna Čestitka

Dragi posjetitelji!

Čestitam Vam Božić! Neka Vam je sretan i blagoslovljen! Nadam se da ste ga dočekali sa dragim ljudima i da na badnju noć nitko nije bio tužan. Ako je bilo tužnih, poručujem im da tuga nije vječna: suši se, hlapi, prolazi, nestaje. Istina, ponekad se opet vrati, ali ni ta nije vječna. I ona prolazi, hlapi... Neobično, ali... brže prolazi ako se nekom nešto lijepo napravi. A, lijepe riječi nisu skupe (makar riječi). Za njih nema recesije, ni krize. Ako ste baš Vi bili tužni za Božić, samo se okrenite oko sebe i poklonite nekome blagost prijateljske riječi. Nestat će tuga. I Vaša i njegova! Isprobano.

Vaša Ladica