Mala Nagradna Igra


Dragi   posjetitelji!

Veliko  vam hvala što skrećete na ovu stranicu. Svaki dan vas je sve više. Iz cijelog svijeta. Veliko hvala i što mi pišete. I vaših mailova je svaki dan sve više. Iz cijelog svijeta. Dan po dan, sve smo bliži blagdanima. Željela bih vam pokloniti nešto za te blagdane.  Ali, i ja volim dobiti poklon, pa bih željela da i vi meni nešto poklonite.

Ovako ćemo !

Pošaljite mi putem e-maila (adresa u rubrici „kontakt“) svoje zapise, recept, pričicu, pjesmu, tekst lijepe čestitke, opis nekog događaja, svog ili o kom ste čuli pa vas je dojmio, raznježio, razljutio, poučio......Uslikajte svoj adventski vijenac, kolač, tabletić. Ništa od prednjeg ne mora biti vaše djelo, nego, ako se svidjelo vama, neka vidimo i mi ostali. Ako se ne da vama, a znate nekoga tko bi imao i mogao  tako nešto, obavijestite njega o ovoj našoj maloj nagradnoj igri. Dakle, šaljete slike radova, a ne radove. Mi ćemo gledati slike, a rad ostaje krasiti vaš dom.

Nema nikakvog ograničenja o vrsti radova, ali je ograničen broj kandidiranih radova i ograničava se na pet radova ukupno po autoru. Slike nam šaljite isključivo u JPG formatu.

Jednom davno sam od jednog  starijeg čovjeka dobila na poklon mišolovku. Običnu, starinsku, drvenu, sa dvije rupe i  žičanim omčama koje se  vežu  tankom špagom. Možda ću vam je jednom i uslikati. Čuvam je i danas. Ne koristim je za mišolovku (ljepilo je praktičnije), ali je čuvam kao djelo jednih ruku, kao proizvod nečijeg vremena. Čovjek koji ju je izradio možda je i cijeli dan zaokupio tim poslom svoj um, svoje  ruke i svoj duh.

Dakle, samo naprijed i bez straha. Pa ja sam vama toliko puta priznala da mi nešto nije uspjelo, da bih drugi puta to možda bolje. Sve ću vaše radove objaviti na stranici u zasebnoj rubrici, pa ćete ih moći vidjeti.  I naravno, ispod njih vaše cijenjeno ime, prezime, adresa. Ili, ako nećeto to,  odaberite svoj pseudonim   kao što se ja  zovem  „Ladica“.

I tako sve do ponoći zadnjeg dana 2009. godine, do kada traje ova mala nagradna igra. A onda, 1.1.2010. godine  izabrat ću tri rada (bilo koje vrste: dakle, može biti priča, pa slika tabletića  i sl.) koja su meni najljepša. Taj ću redoslijed objaviti na naslovnici stranice. Ovaj put ćete morati biti zadovoljni ovakvim odabirom jer moja stranica još ne pruža tehničku mogućnost vašeg glasovanja. Za  sada.

Već prvog radnog dana slijedeće godine  pošiljateljima  izabranih radova poslat ću poštom nagrade koje vidite na  donjoj  slici.

[slika]

Prva nagrada: “Josip i Katica“, slavonski suvenir koji sam sama osmislila i izradila (vidi u rubrici: suveniri)

Druga nagrada: vezena slika Majke Božije

Treća nagrada: deset čestitaka (vidi u  rubrici čestitke)

Eto, dogovoreno!!!! Ja vama pišem od veljače, od kada sam dobila od sina na poklon ovu stranicu.' Ajte sad malo vi!

Vaša   Ladica

PS.
Ne bojte se. Nije nikakva prijevara. Pa već me poznajete. Rekla sam da sam bucmasta pedesetogodišnjakinja  čija su djeca odrasla (a još nema unuke), pa ima vremena za ovakav hobi. Ne zamjerite što ne objavljujem svoje ime. Jednom hoću, ali sada još neću. Svako zašto ima svoje zato. U ovih mojih pedeset godina, nekoliko puta sam stvorila nešto lijepo. Onda dođe netko „jači“, pa mi to uzme i ja ostanem plačući. Mislim da je i ova stranica nešto lijepo. Vidim da i vi tako mislite jer  puno vas dolazi na nju. Okupljeni smo oko nje, ja sa jedne strane, vi sa druge (zasad je takav raspored) oko najobičnijih tema.

Mislim da ćemo sa ovom igricom uljepšati sebi doček Nove godine. Ja ne idem nikuda. Veseliti ću se vašim mailovima, slikama, tekstovima. A vjerujem i vi zajedno sa mnom jer, kako što stigne, ja ću to odmah, dakle i prije stare godine, objaviti na stranici u vašoj rubrici. Tako ćete moći isčekivati svoje, gledati tuđe, navijati, odabrati svoje „favorite“. Ako  rad potpišete pseudonimom ili šifrom pa baš on bude izabran među prva tri, na kontakt mi  pošaljite svoje podatke da vam mogu poslati nagradu.

Sretno!

Mala Nagradna Igra | Ladica